Gymnastika Dobříš - z.s.

Krajské přebory - Týnec nad Sázavou 12.4.2014

V sobotu 12.4. jsme vyjeli na krajské přebory do Týnce.

Úplně se nám nedařilo v mladších kategoriích, především u přeskoku máme velké rezervy, ale zároveň i motivaci do dalšího tréninku. Starší žákyně zacvičily co se naučily a výsledkem je 5 postupujících na Republikové finále, které se koná 16.-18.5.2014 v Doubí u Třeboně.

Níže jsou výsledky našich cvičenců, v příloze celkové výsledky.

Mladší žákyně I. (2005 a ml.):
2. Eliška Skálová - postupuje na RF
9. Michaela Matějů
11. Andrea Dolejšová
12. Anežka Lišková
13. Natálie Jagerová
18. Dana Stehlíková
20. Anděla Štajmarová
21. Anička Kučerová
24. Daniela Knejzlíková

Mladší žákyně II. (2003-2004):
13. Emma Kukolová
18. Nikola Dlouhá
19. Blanka Stehlíková
24. Katka Dufková

Starší žákyně III. (2001-2002):
2. Aneta Marečková - postupuje na RF
4. Tereza Kozohorská - náhradnice na RF

Starší žákyně IV. (1999-2000):
5. Jana Picková - postupuje na RF
8. Natálie Polívková

Dorostenky (1998 a st.):
1. Markéta Marečková - postupuje na RF

Mladší žáci II. (2004-2003):
3. Adam Kilford - postupuje na RF


Přiložené soubory
Download this file (KP VG 2014.pdf)KP VG 2014.pdf[ ]
 

6. ročník Bělského gymnastického čtyřboje

V neděli 24.3. se naše výprava vydala na závody do Bělé pod Bezdězem.

Z důvodu velkého onemocnění dětí náš oddíl reprezentovalo "jen" 15 členů.

Všem zúčastněným blahopřejeme k předvedeným výkonům!

 

Příště nás čeká Krajský přebor v Týnci nad Sázavou - 12.4.

Z těchto závodů se postupuje na Republikové finále do Doubí, tak nám držte pěsti!

Přiložené soubory
Download this file (belsky jarni2014 - vysledky.xls)belsky jarni2014 - vysledky.xls[ ]
   

6. ročník Dobříšského gymnastického čtyřboje

V sobotu 25.1. v areálu tělocvičen dobříšských škol se uskutečnil 6. ročník ve čtyřboji na gymnastickém nářadí. Od 7.30 do 15.00 v 5. sledech rozdělených podle věku od roku narození 2009 až po 1997 se představilo 105 závodnic a závodníků na přeskoku, kladině/lavičce, hrazdě, akrobacii a kruzích z těchto oddílů: Dobříš, Týnec nad Sázavou, Netvořice, TJ Tlučná, Bělá pod Bezdězem, Praha- Velká Ohrada, Zdice.

Dobříšskou gymnastiku reprezentovalo 32 členů. Zlaté medaile si vybojovali Jitka Kořínková 2009 a Denis Zemen 2006. Stříbrné medaile si odnesli František Hodinka 2006, Viktorie Rosenbaumová 2009, Eliška Skálová 2005, Markéta Marečková 1997. Bronzové medaile za své výkony získali Ondřej Hošek 2006, Adam Kilford 2004, Nikola Matějů 2007, Natálie Jagerová 2006, Jana Picková 1999.

Číst dále: 6. ročník Dobříšského gymnastického čtyřboje

   

6. ročník Gymnastického dobříšského čtyřboje

Datum konání: 25.1.2014 (sobota)
Místo konání: tělocvična II.ZŠ Dobříš, ulice - Školní 1035, Dobříš

více informací v přiloženém souboru

 

Přiložené soubory
Download this file (14-zavody.pdf)6. ročník Gymnastického dobříšského čtyřboje[pokyny pro závodníky]
   

Nábor

Dne 9.9. Gymnastika Dobříš pořádá nábor:

  • do nové skupiny gymnastické přípravky (děvčata r. 2008/09 a chlapci 2007/08)
  • na doplnění gymnastických závodních skupin (hledáme šikovná děvčata 2007/06 a pohybově nadané chlapce 2006/05)

Sejdeme se od 15:30 v gymnastickém sálku 1. ZŠ (nad InEnergy). S sebou přezůvky, cvičební úbor.

   

Strana 9 z 14