Oddíl

Pozvánka

Pozvánka na členskou schůzi spolku Gymnastika Dobříš, která se bude konat dne 6.10.2017 od 18:00 v gymnastickém sále.

Všichni členové spolku jsou srdečně zváni.

 

Dobříšský pohár v malém teamgymu, 3. ročník, 27.5.2017

V sobotu 27.5. náš oddíl uspořádal již třetí ročník v teamgymu ve Sportovní hale na Dobříši. Akce to byla opět náročná na organizaci, ale s pomocí trenérů a rodičů se vše zvládlo. Téměř padesátka našich cvičenců se závodu zúčastnila. Družstvo teamgymu i ostatní závodní skupiny (které přesedlaly na jiná nářadí, pro ně netypický airtrack a trampolína) zvládly závod báječně. A jelikož se závodí v družstvech, tak to děti velice bavilo. Budeme se těšit na další ročník zase za rok!

 

Kategorie 0:

4. místo

 

Kategorie I.:

1. místo

3. místo

 

Kategorie II.:

3. místo

 

Kategorie III.:

2. místo

3. místo

 

   

Dobříšský teamgym, 3. ročník

V přiloženém souboru výsledky

Přiložené soubory
Download this file (1705-zavod-poradi.pdf)Výsledky závodu[ ]
 

Republikové finále ve sportovní gymnastice 2017

O víkendu 12.-14.5.2017 proběhlo republikové finále ve sportovní gymnastice ve čtyřboji. Víkend plný gymnastiky se odehrál v Doubí u Třeboně ve Sportcentru ČASPV. Jarní akce je vyvrcholením celoročního cyklu cvičebního úsilí našich gymnastek a gymnastů od mladších žákyň a žáků až po muže a ženy (12 kategorií z hlediska věku a pohlaví).

Za Středočeský kraj jsme do soutěže jednotlivců a družstev jako oddíl vyslali 6 cvičenců, kteří se sem probojovali z krajského přeboru. Jak se nám dařilo, se můžete podívat níže. Největším úspěchem je třetí místo Karolíny Plasové, která se takto pěkně umístila v kategorii Mladších žákyň v závodě jednotlivců. A dále jsou to i medaile v závodě družstev – Mladší žákyně I. 1. místo, Dorostenky 1. místo.  Dvěma družstvům o kousek uteklo medailové umístění, byly z toho tedy 4. místa. Středočeský kraj získal 3. místo v celkovém hodnocená krajů a odnesl si pohár. Jsme rádi, že jsme mohli takto reprezentovat a budeme se těšit na příští rok J

 

Mladší žákyně I.:

družstvo 1. místo

3. místo Karolína Plasová

 

Mladší žáci I.:

družstvo 4. místo

19. místo František Charvát

20. místo Matěj Tůma

 

Starší žákyně III.:

družstvo 4. místo

37. místo Nikola Dlouhá

 

Starší žákyně IV.:

družstvo 6. místo

32. místo Lucie Doubravová

 

Dorostenky:

družstvo 1. místo

12. místo Aneta Marečková

 

   

Strana 1 z 17