Z Republikové soutěže si naše děvčata vezou medaile!

V pátek 11.5. vyrazila první část naší výpravy do Doubí u Třeboně, kde se minulý víkend konala Republiková soutěž ČASPV ve sportovní gymnastice 2018.
Závodilo se jak v kategorii družstev, tak i v jednotlivcích. Závodu se zúčastnilo přes 300 cvičenek a cvičenců z celé České republiky. Všechny naše děvčata si přivezly medaili ze soutěže družstev. 
Jako první nastupovaly Mladší žákyně I. v nejvíce obsazené kategorii 47 dívek. Družstvo obsadilo 2. místo, kde byly také naše dvě závodnice – Barbora Hrdličková a Jitka Kořínková. V jednotlivcích se holky také umístily velice pěkně 7. Bára Hrdličková a 10. místo Jitka Kořínková.
V sobotu večer přijela další část výpravy a to dorostenky a ženy, které měly večerní trénink a do závodu nastupovaly v neděli. Z našeho oddílu jsme zde měli 2 dorostenky a 2 ženy. Ani jedné se nevydařila kladina, kterou začínaly závod. Takže musely dohánět a s pomocí dalších cvičenek ze Středočeského kraje holky nakonec obsadily v družstvech krásné 2. místo v Dorostenkách a 1. místo v Ženách. V dorostenkách pak v jednotlivcích obsadila Aneta Marečková 11. místo a Anna Picková 24. místo. V ženách Markéta Marečková 9. místo a Eliška Krátká 17. místo.

V soutěži krajů Středočeská výprava vyhrála 1. místo a putovní pohár!
Děkujeme za účast našim šesti cvičenkám, za podporu rodičů. V neposlední řadě také děkujeme rozhodčí Martině Hrdličkové a Jitce Holcové a trenérkám Jitce Holcové a Petře Pilousové.

Celkové výsledky jsou v příloze.

Gymnastika Dobříš vám všem přeje pohodové prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v Novém roce.

V době jarních prázdnin, kdy většina dobříšských gymnastek si se svými rodinami užívá prvních slunečních paprsků mimo tělocvičnu na svazích hor, využila část z nich pozvání mimo Středočeský kraj a vyjela na závod do Plzeňského kraje.

Všechny čekal maraton sestav v přeskoku, hrazdě, lavičce/kladině a prostných od předškoláků až po dorostenky a ženy, od 9.00 do pozdních odpoledních hodin. V Tlučné zacinkalo pro náš spolek 11 medailí.

Kat. předškoláků: 4. Eliška Strnadová

Kat. nejmladších žákyň: 1. Kateřina Beranová, 3. Alena Huříková, 6. Nikola Netrhová

Družstvo: 1 místo

Kategorie mladších žákyň I: 4. Markéta Baudisová,7. Isabela Nerglová,8. Anežka Květoňová,9. Terezie Guttenbergová,10. Pavlína Malicharová, 11.Ema Senftová, 20. Nikol Pecková,25. Eliška Vaňugová

Družstva : 2. místo Dobříš B, 4. místo Dobříš A

Kategorie mladších žákyň II: 1. Karolína Plasová, 3. Barbora Hrdličková, 6. Karolína Vávrová, 13. Sabina Mandová

Družstvo : 1. místo

Kategorie starších žákyň III: 2. Nela Špindlerová, 3.Hana Hošková

Kategorie starších žákyň IV: 2. Nikola Dlouhá, 7. Kateřina Dufková

Dorostenky, ženy: 3. Lucie Doubravová, 5. Anna Picková

 

O víkendu 20. 2. – 21. 2. 2016 proběhl v Dobřichovicích první ročník gymnastického závodu v malém TeamGymu. Zúčastnilo se více jak 60 týmů. My jsme vyslaly dvě družstva, jelikož tento závod byl pouze pro malé děti. Teamgymovou sezónu zahájily velice dobře. Všem závodníkům gratulujeme a těšíme se na další závody.

Výsledky:
Kategorie I - Dívky
6. místo z 23 družstev

Kategorie 0 - Mix
1. místo z 5 družstev