Z Republikové soutěže si naše děvčata vezou medaile!

V pátek 11.5. vyrazila první část naší výpravy do Doubí u Třeboně, kde se minulý víkend konala Republiková soutěž ČASPV ve sportovní gymnastice 2018.
Závodilo se jak v kategorii družstev, tak i v jednotlivcích. Závodu se zúčastnilo přes 300 cvičenek a cvičenců z celé České republiky. Všechny naše děvčata si přivezly medaili ze soutěže družstev. 
Jako první nastupovaly Mladší žákyně I. v nejvíce obsazené kategorii 47 dívek. Družstvo obsadilo 2. místo, kde byly také naše dvě závodnice – Barbora Hrdličková a Jitka Kořínková. V jednotlivcích se holky také umístily velice pěkně 7. Bára Hrdličková a 10. místo Jitka Kořínková.
V sobotu večer přijela další část výpravy a to dorostenky a ženy, které měly večerní trénink a do závodu nastupovaly v neděli. Z našeho oddílu jsme zde měli 2 dorostenky a 2 ženy. Ani jedné se nevydařila kladina, kterou začínaly závod. Takže musely dohánět a s pomocí dalších cvičenek ze Středočeského kraje holky nakonec obsadily v družstvech krásné 2. místo v Dorostenkách a 1. místo v Ženách. V dorostenkách pak v jednotlivcích obsadila Aneta Marečková 11. místo a Anna Picková 24. místo. V ženách Markéta Marečková 9. místo a Eliška Krátká 17. místo.

V soutěži krajů Středočeská výprava vyhrála 1. místo a putovní pohár!
Děkujeme za účast našim šesti cvičenkám, za podporu rodičů. V neposlední řadě také děkujeme rozhodčí Martině Hrdličkové a Jitce Holcové a trenérkám Jitce Holcové a Petře Pilousové.

Celkové výsledky jsou v příloze.