JOJO Cup 1.2.2020

Na závody do Dobřichovic jezdíme velice rádi. Špičkově vybavené tělocvičny a skvělý kolektiv, co víc si přát. Na začátku jarních prázdnin jsme sem vyrazili na závod v teamgymu. Poskládali jsme dvě družstva, které jsme doplnili dvěma chlapci z Příbramské gymnastiky. Zařadili jsme nové prvky a stejně tak jsme měli možnost zazávodit si na tumble tracku. Závod to byl velice dlouhý, ale vyplatil se. Družstvo Jitky Holcové si odvezlo stříbrné medaile.

Výsledky teamgymového závodu v Dobřichovicích.

Á HOP 4. ročník

V neděli 17.11.2019 pořádal SK Gymsport Praha závod v Teamgymu. Závodilo se na trampolíně a akrobacii. Náš oddíl jely reprezentovat dvě družstva a obě si přivezly zlaté medaile! První družstvo zvítězilo s bodovým náskokem.

Kategorie Trio – mladší

1. místo – ve složení Karolína Plasová, Karolína Vávrová, Nela Špindlerová, Lucie Sedláková,

Kategorie  IV.

1. Místo – Eliška Eretová, Barbora Veselá, Anna Picková, Lucie Doubravová, Nikola Dlouhá, Aneta Marečková, Emma Kukolová, Barbora Kroová

12. Baudisová Markéta

16.11.2019 se naše gymnastky zúčastnily 4. ročníku Poberounského dvojboje, který se konal v JoJo Gymu v Dobřichovicích. Závodilo se na akrobacii a přeskoku v jednotlivcích a v družstvech. Pro starší dívky to byly první závody v této sezóně. Závod to byl celodenní od devíti do osmnácti hodin, ale za tu dřinu to stálo. Odvezly jsme si 4 medaile a i těm, co nestály na stupních vítězů, se závod vydařil. Do svých nových sestav přidaly obtížnější prvky a máme chuť do dalšího trénování. Všem zúčastněným gratulujeme!

18. Eretová Eliška

V soutěži družstev se naše družstvo ve složení  Kateřina Tománková, Barbora Hrdličková, Lucie Sedláková a Kateřina Braná umístilo na krásném 4. místě.

23.11.2019 jsme vyjeli na závody v Malém teamgymu do Písku.

Trochu si s našimi družstvy pohrály nemoci, takže jsme na poslední chvíli museli měnit jak složení družstev, tak i jednotlivé řady. Nicméně závod to byl příjemný a převážně se i holkám podařil. Dvě družstva ze tří si odvezly medaile.

Kategorie 0. (do 8 let):

1. místo – ve složení Anežka Květoňová, Helena Sochorová, Kateřina Beranová, Alena Huříková, Nikola Netrhová, Nikol Michelová, Terezie Guttenbergová, Pavlína Melicharová

Kategorie I.

1. místo – Kateřina Tománková, Barbora Hrdličková, Karolína Plasová, Karolína Vávrová, Nela Špindlerová, Lucie Sedláková, Mandová Sabina

Kategorie II.

1. místo - ve složení Hana Hošková, Eliška Eretová, Kateřina Braná, Nikola Dlouhá, Emma Kukolová, Kateřina Dufková

Otevřený gymnastický závod pro předškolní děti Týnec nad Sázavou

V sobotu 19.10. se naše nejmladší cvičenky a cvičenci rozjeli do Týnce nad Sázavou na jejich první závody v nové sezóně. Závodilo se ve trojboji – prostná, lavička a skok z místa. Některé dětičky cvičí teprve měsíc a půl, byly na prvních závodech a sbírají zkušenosti. Sestavy se všem velice povedly. Medailových pozic dosáhla Katka Tománková – 2.místo a Hugo Košek – 1. místo.

Všem gratulujeme a budeme se těšit na dalších závodech, v listopadu nás čekají hned tři.