O víkendu 12.-14.5.2017 proběhlo republikové finále ve sportovní gymnastice ve čtyřboji. Víkend plný gymnastiky se odehrál v Doubí u Třeboně ve Sportcentru ČASPV. Jarní akce je vyvrcholením celoročního cyklu cvičebního úsilí našich gymnastek a gymnastů od mladších žákyň a žáků až po muže a ženy (12 kategorií z hlediska věku a pohlaví).

Za Středočeský kraj jsme do soutěže jednotlivců a družstev jako oddíl vyslali 6 cvičenců, kteří se sem probojovali z krajského přeboru. Jak se nám dařilo, se můžete podívat níže. Největším úspěchem je třetí místo Karolíny Plasové, která se takto pěkně umístila v kategorii Mladších žákyň v závodě jednotlivců. A dále jsou to i medaile v závodě družstev – Mladší žákyně I. 1. místo, Dorostenky 1. místo.  Dvěma družstvům o kousek uteklo medailové umístění, byly z toho tedy 4. místa. Středočeský kraj získal 3. místo v celkovém hodnocená krajů a odnesl si pohár. Jsme rádi, že jsme mohli takto reprezentovat a budeme se těšit na příští rok

Mladší žákyně I.:

družstvo 1. místo
3. místo Karolína Plasová

Mladší žáci I.:

družstvo 4. místo
19. místo František Charvát
20. místo Matěj Tůma 

Starší žákyně III.:

družstvo 4. místo
37. místo Nikola Dlouhá 

Starší žákyně IV.:

družstvo 6. místo
32. místo Lucie Doubravová

Dorostenky:

družstvo 1. místo
12. místo Aneta Marečková