V neděli 15. 10. jsme vyrazili na závody teamgymu do Prahy. Musíme pochválit skvělou organizaci závodu, ačkoliv to byl celodenní maraton, tak vše probíhalo podle rozpisu. Prvního závodu v tomto školním roce se zúčastnila tři naše družstva.

Hned ráno přišly na řadu nejmenší holčičky v kategorii 0 - ročník narození 2010 a mladší. Je znát, že holčičky se závoděním teprve začínají a sbírají cenné zkušenosti. Celkově obsadily osmé místo.

V kategorii I. ročník 2007-2009 jsme měli také zastoupení. Dívky tu trochu byly ve věkové nevýhodě, protože družstvo bylo sestaveno z ročníku narození 2008 a 2009, takže v této kategorii budou závodit i příští rok. Velice se snažily, na trampolíně měly vysokou známku a v konkurenci pražských oddílů se umístily na krásném 7. místě ze 14 družstev.

V kategorii II. ročník 2002 – 2006 závodily naše nejstarší dívky, které se umístily také na 7. místě z 12 družstev. Ukázaly velice slušnou trampolínu i akrobacii, závodem prošly bez jediného pádu, ale je třeba zvýšit obtížnost zejména na akrobacii.

Doufáme, že naše cvičenky získaly novou motivaci k tréninku a budeme se těšit na dalších závodech. Příště nás čeká 17.10. závod ve sportovní gymnastice a 25.10. závod teamgymu.