Otevřený gymnastický závod pro předškolní děti Týnec nad Sázavou

V sobotu 19.10. se naše nejmladší cvičenky a cvičenci rozjeli do Týnce nad Sázavou na jejich první závody v nové sezóně. Závodilo se ve trojboji – prostná, lavička a skok z místa. Některé dětičky cvičí teprve měsíc a půl, byly na prvních závodech a sbírají zkušenosti. Sestavy se všem velice povedly. Medailových pozic dosáhla Katka Tománková – 2.místo a Hugo Košek – 1. místo.

Všem gratulujeme a budeme se těšit na dalších závodech, v listopadu nás čekají hned tři.

Nejmladší žactvo:

 1. Strnadová Tereza
 2. Kocmanová Stella
 3. Senftová Stela
 4. Krchová Anna
 5. Květoň Vít
 6. Kubátová Aneta

Mladší žákyně I.:

 1. Farská Anna
 2. Nekvapilová Karolína
 3. Kulštejnová Tereza

Mladší žákyně II.:

 1. Lásková Eliška
 2. Dragounová Věra

Mladší žákyně III.:

 1. Tománková Kateřina

Mladší žáci I.:

 1. Košek Hugo