V sobotu 14. dubna 2018 proběhl na Dobříši v tělocvičně 2. ZŠ krajský přebor ASPV. Nejvíce prvních míst získali závodníci a závodnice z ASPV Zdice. Stejný oddíl také získal nejvíce medailových umístění i postupujících do celorepublikového finále.

Výsledky všech individuálních kategorií i soutěží družstev naleznete pod tímto článkem.

 

V sobotu 27.5. náš oddíl uspořádal již třetí ročník v teamgymu ve Sportovní hale na Dobříši. Akce to byla opět náročná na organizaci, ale s pomocí trenérů a rodičů se vše zvládlo. Téměř padesátka našich cvičenců se závodu zúčastnila. Družstvo teamgymu i ostatní závodní skupiny (které přesedlaly na jiná nářadí, pro ně netypický airtrack a trampolína) zvládly závod báječně. A jelikož se závodí v družstvech, tak to děti velice bavilo. Budeme se těšit na další ročník zase za rok!

Kategorie 0: 4. místo

Kategorie I.: 1. místo, 3. místo

Kategorie II.: 3. místo 

Kategorie III.: 2. místo, 3. místo

Attachments:
Download this file (1705-zavod-poradi.pdf)Výsledky závodu

 

Prvním závodem v novém roce 2018, byl náš domácí Dobříšský čtyřboj, který proběhl 27. 1. Letos byla obrovská účast, přihlásilo se nám přes 170 závodníků. Závod trval celý den, ale vše proběhlo bez problému a celkově se závod velmi vydařil. Mnoho našich cvičenek a cvičenců se dostalo na medailová místa. Mezi začátečnicemi byla na 2. místě Kateřina Beranová, Mladší žákyně I. vyhrála Barbora Hrdličková, v další kategorii se podařilo dívkám obsadit všechna tři první místa – 1. Karolína Plasová, 2. Lucie Sedláková, 3. Nela Špindlerová. Ze Starších žákyň IV. si Barbora Veselá odnesla 3. místo a z chlapců si třetí místo vybojoval také Ondřej Hošek.

Celý závod byl přenášen online a je možné se podívat na záznam na YouTube na kanálu gymnastikadobris.

V březnu nás čekají hned dva závody ve sportovní gymnastice a to čtyřboj v Bělé a v Tlučné a v dubnu organizujeme Krajské přebory ve Středočeském kraji, ze kterého se postupuje na Republikové finále.

Poslední lednový víkend patřil Dobříšskému gymnastickému čtyřboji!

Na 9. ročník si přijelo zazávodit a poprat se o příčky nejvyšší celkem 117 cvičenců. Přijely oddíly ze Středočeského kraje, Prahy, Bělé, Tlučné...

Závod byl dlouhý, ale díky skvělému týmu trenérů, rozhodčích, cvičenců i jejich rodičů, jsme to  zvládli opět na jedničku. Našim svěřencům se závod převážně vydařil. Někteří závodili poprvé a sbírali cenné zkušenosti, jiné zradila kladina nebo hrazda, a těm nejlepším zacinkal na krku kov. Dívky ze závodních družstev poprvé ukázaly a měly možnost si vyzkoušet své nové sestavy na prostných, nutno říci, že ani jedna svou sestavu nepopletla a povedlo se jim je zacvičit velice dobře. Ještě jednou děkujeme všem, kteří se zapojili do organizace a přípravy tohoto závodu.

Výsledky z Dobříšského čtyřboje jsou níže a fotogalerie na rajčeti.