Dvanáctý ročník našeho čtyřboje byl trochu jiný... čtvrtou disciplínu místo prostných vystřídal člunkový běh. A tak se před závodem v naší tělocvičně pilně běhalo 4x 10 metrů. Přihlášeno bylo rekordních 180 dětí. Díky velké nemocnosti nejen v našem oddíle, ale i v ostatních, se nakonec zúčastnilo 140 závodnic. Největším oříškem při závodě byla lavička/ kladina, většinu dětí potrápila a kdo nespadl, tak si mohl tleskat. Dvanáctý ročník se vydařil a všechny děti si odnesly odměny. Velké díky patří trenérům, rozhodčím, ale i rodičům, kteří s přípravou a celým průběhem závodu velmi pomohli. 

Výsledky Dobříšského gymnastického čtyřboje 25.1.2020

Nejmladší děti:
2. Krchová Anna
10. Horká Sofie
14. Čiháková Elena
15. Jurenková Kristýna

Nejmladší žákyně:
8. Voděrová Kateřina
11. Kulštejnová Tereza
15. Farská Amelie

Mladší žákyně I.2012:
3. Carbochová Marie
5. Netrhová Nikola
7. Krátká Barbora
11. Huříková Alena

Mladší žákyně I.2011:
4. Sochorová Helena
6. Guttenbergová Tereza
11. Sedláková Julie
15. Melicharová Pavlína
19. Vaňugová Eliška
26. Čiháková Eva

Mladší žákyně II.2010:
2. Tománková Kateřina

Mladší žákyně II.2009:
17. Čiháková Anna

Starší žákyně III.2008:
2. Špindlerová Nela
4. Plasová Karolína
9. Sedláková Lucie
10. Hošková Hana
12. Vávrová Karolína

Starší žákyně IV.:
5. Eretová Eliška
8. Hájková Anežka
9. Fialová Karolína

Dorostenky:
2. Veselá Barbora
4. Doubravová Lucie

Přinášíme informace a výsledky z včerejšího Krajského přeboru ve sportovní gymnastice!

Krajský přebor se z pověření SKASPV konal již podruhé na Dobříši. Z tohoto závodu postupují první čtyři dívky z každé kategorie do Republikového finále, které se letos koná v termínu 17.-19.5. v Doubí u Třeboně.  

A jak se nám závod povedl? Z každé kategorie máme medaili a postup na RF. V jednotlivcích dívky získaly 3 zlaté medaile, 1 stříbrnou, 3 bronzové. V družstvech pak  2x zlato a 1x stříbro. Celkem to znamená, že na Republiku postoupilo 8 závodnic. 

Podrobné výsledky jsou níže. Ještě bychom rádi poděkovali všem, kteří se na realizaci Krajského přeboru podíleli, protože bez nich by to nešlo – trenéři, rozhodčí, závodníci a rodiče. Děkujeme.

 

 VÝSLEDKY VŠECH KATEGORIÍ V PDF 

 

Výsledky dobříšských závodníků

Mladší žákyně I.:
1. Tománková Kateřina – postupu na RF
5. Baudisová Markéta
9. Guttenbergová Terezie
18. Sochorová Helena

Družstvo: 1. místo

Mladší žákyně II.:
1. Plasová Karolína – postupu na RF
2. Hrdličková Barbora – postupu na RF
3. Vávrová Karolína – postupu na RF
17. Mandová Sabina

Družstvo: 1. místo

Starší žákyně III.:
1. Braná Kateřina – postupu na RF
6. Špindlerová Nela
10. Hošková Hana
15. Štefanová Barbora

Družstvo: 2. místo

 Starší žákyně IV.:
3. Dlouhá Nikola – postupu na RF
5. Kukolová Emma
8. Dufková Kateřina
11. Fialová Karolína

Dorostenky:
3. Marečková Aneta – postupu na RF
5. Doubravová Lucie

Ženy:
4. Picková Anna – postupu na RF

V sobotu 14. dubna 2018 proběhl na Dobříši v tělocvičně 2. ZŠ krajský přebor ASPV. Nejvíce prvních míst získali závodníci a závodnice z ASPV Zdice. Stejný oddíl také získal nejvíce medailových umístění i postupujících do celorepublikového finále.

Výsledky všech individuálních kategorií i soutěží družstev naleznete pod tímto článkem.

 

 

Prvním závodem v novém roce 2018, byl náš domácí Dobříšský čtyřboj, který proběhl 27. 1. Letos byla obrovská účast, přihlásilo se nám přes 170 závodníků. Závod trval celý den, ale vše proběhlo bez problému a celkově se závod velmi vydařil. Mnoho našich cvičenek a cvičenců se dostalo na medailová místa. Mezi začátečnicemi byla na 2. místě Kateřina Beranová, Mladší žákyně I. vyhrála Barbora Hrdličková, v další kategorii se podařilo dívkám obsadit všechna tři první místa – 1. Karolína Plasová, 2. Lucie Sedláková, 3. Nela Špindlerová. Ze Starších žákyň IV. si Barbora Veselá odnesla 3. místo a z chlapců si třetí místo vybojoval také Ondřej Hošek.

Celý závod byl přenášen online a je možné se podívat na záznam na YouTube na kanálu gymnastikadobris.

V březnu nás čekají hned dva závody ve sportovní gymnastice a to čtyřboj v Bělé a v Tlučné a v dubnu organizujeme Krajské přebory ve Středočeském kraji, ze kterého se postupuje na Republikové finále.