Přinášíme informace a výsledky z včerejšího Krajského přeboru ve sportovní gymnastice!

Krajský přebor se z pověření SKASPV konal již podruhé na Dobříši. Z tohoto závodu postupují první čtyři dívky z každé kategorie do Republikového finále, které se letos koná v termínu 17.-19.5. v Doubí u Třeboně.  

A jak se nám závod povedl? Z každé kategorie máme medaili a postup na RF. V jednotlivcích dívky získaly 3 zlaté medaile, 1 stříbrnou, 3 bronzové. V družstvech pak  2x zlato a 1x stříbro. Celkem to znamená, že na Republiku postoupilo 8 závodnic. 

Podrobné výsledky jsou níže. Ještě bychom rádi poděkovali všem, kteří se na realizaci Krajského přeboru podíleli, protože bez nich by to nešlo – trenéři, rozhodčí, závodníci a rodiče. Děkujeme.

 

 VÝSLEDKY VŠECH KATEGORIÍ V PDF 

 

Výsledky dobříšských závodníků

Mladší žákyně I.:
1. Tománková Kateřina – postupu na RF
5. Baudisová Markéta
9. Guttenbergová Terezie
18. Sochorová Helena

Družstvo: 1. místo

Mladší žákyně II.:
1. Plasová Karolína – postupu na RF
2. Hrdličková Barbora – postupu na RF
3. Vávrová Karolína – postupu na RF
17. Mandová Sabina

Družstvo: 1. místo

Starší žákyně III.:
1. Braná Kateřina – postupu na RF
6. Špindlerová Nela
10. Hošková Hana
15. Štefanová Barbora

Družstvo: 2. místo

 Starší žákyně IV.:
3. Dlouhá Nikola – postupu na RF
5. Kukolová Emma
8. Dufková Kateřina
11. Fialová Karolína

Dorostenky:
3. Marečková Aneta – postupu na RF
5. Doubravová Lucie

Ženy:
4. Picková Anna – postupu na RF

 

Prvním závodem v novém roce 2018, byl náš domácí Dobříšský čtyřboj, který proběhl 27. 1. Letos byla obrovská účast, přihlásilo se nám přes 170 závodníků. Závod trval celý den, ale vše proběhlo bez problému a celkově se závod velmi vydařil. Mnoho našich cvičenek a cvičenců se dostalo na medailová místa. Mezi začátečnicemi byla na 2. místě Kateřina Beranová, Mladší žákyně I. vyhrála Barbora Hrdličková, v další kategorii se podařilo dívkám obsadit všechna tři první místa – 1. Karolína Plasová, 2. Lucie Sedláková, 3. Nela Špindlerová. Ze Starších žákyň IV. si Barbora Veselá odnesla 3. místo a z chlapců si třetí místo vybojoval také Ondřej Hošek.

Celý závod byl přenášen online a je možné se podívat na záznam na YouTube na kanálu gymnastikadobris.

V březnu nás čekají hned dva závody ve sportovní gymnastice a to čtyřboj v Bělé a v Tlučné a v dubnu organizujeme Krajské přebory ve Středočeském kraji, ze kterého se postupuje na Republikové finále.

V sobotu 14. dubna 2018 proběhl na Dobříši v tělocvičně 2. ZŠ krajský přebor ASPV. Nejvíce prvních míst získali závodníci a závodnice z ASPV Zdice. Stejný oddíl také získal nejvíce medailových umístění i postupujících do celorepublikového finále.

Výsledky všech individuálních kategorií i soutěží družstev naleznete pod tímto článkem.

 

V sobotu 27.5. náš oddíl uspořádal již třetí ročník v teamgymu ve Sportovní hale na Dobříši. Akce to byla opět náročná na organizaci, ale s pomocí trenérů a rodičů se vše zvládlo. Téměř padesátka našich cvičenců se závodu zúčastnila. Družstvo teamgymu i ostatní závodní skupiny (které přesedlaly na jiná nářadí, pro ně netypický airtrack a trampolína) zvládly závod báječně. A jelikož se závodí v družstvech, tak to děti velice bavilo. Budeme se těšit na další ročník zase za rok!

Kategorie 0: 4. místo

Kategorie I.: 1. místo, 3. místo

Kategorie II.: 3. místo 

Kategorie III.: 2. místo, 3. místo

Attachments:
Download this file (1705-zavod-poradi.pdf)Výsledky závodu