Prvním závodem v novém roce 2018, byl náš domácí Dobříšský čtyřboj, který proběhl 27. 1. Letos byla obrovská účast, přihlásilo se nám přes 170 závodníků. Závod trval celý den, ale vše proběhlo bez problému a celkově se závod velmi vydařil. Mnoho našich cvičenek a cvičenců se dostalo na medailová místa. Mezi začátečnicemi byla na 2. místě Kateřina Beranová, Mladší žákyně I. vyhrála Barbora Hrdličková, v další kategorii se podařilo dívkám obsadit všechna tři první místa – 1. Karolína Plasová, 2. Lucie Sedláková, 3. Nela Špindlerová. Ze Starších žákyň IV. si Barbora Veselá odnesla 3. místo a z chlapců si třetí místo vybojoval také Ondřej Hošek.

Celý závod byl přenášen online a je možné se podívat na záznam na YouTube na kanálu gymnastikadobris.

V březnu nás čekají hned dva závody ve sportovní gymnastice a to čtyřboj v Bělé a v Tlučné a v dubnu organizujeme Krajské přebory ve Středočeském kraji, ze kterého se postupuje na Republikové finále.