Naše děvčata z gymnastického oddílu se dočkala a odjela na týdenní soustředění do Českých Budějovic,kde budou samozřejmě trénovat,ale také zažijí spoustu legrace a zábavy.

Od kotoulu k saltu

Gymnastické lekce pro zájemce od 18 let.

  PŘIHLÁŠKY ZDE 

Začínáme: 2.10.2019, probíhá do 29.1.2020

Kde: malá tělocvična I. ZŠ

Kdy: každou středu od 18.00 do 19.30

Cena: 4000 Kč / Za 15 lekcí.

Kapacita omezena na 12 osob.

 

O velikonočních prázdninách jsme uspořádali soustředění v nedalekém Jojogymu v Dobřichovicích. Od září je zde otevřená druhá tréninková hala zaměřená na teamgym. Druhá hala je vybavená 12 metrovým trampolínovým pásem, kobercem 12 x 12 metrů, stěnou zrcadel a kompletním přeskokem.

Trénink byl rozdělený na dopolední a odpolední blok. Jednu část jsme věnovali vždy teamgymu a druhou část jsme byli ve druhé hale se specializací na gymnastický čtyřboj, kde je i molitanová jáma. Na špičkovém nářadí se holky nebály a krásně se naučily nové prvky. Nejmenší již zkoušely salta a přemety do jámy, větším se nejvíce líbil trampolínový pás.

Připravovali jsme vystoupení na Májové slavnosti a holky vylepšovaly své závodní sestavy na Krajské přebory, které jsou již tuto sobotu - jste srdečně zváni 14.4. od 9 hod. tělocvična 2. ZŠ Dobříš.

 

Oblíbený oddílový Závod rodič a dítě se bude konat v pátek 30.11. v tělocvičně I.ZŠ. Od 16 hodin ukázka stanovišť a od 16.30 samotný závod. Účast nahlaste svému trenérovi do 25.11.

Tradiční jarní soustředění závodního družstva jsme letos strávili v nově postavené gymnastické hale v Dobřichovicích v Jojo Gymu. Nacvičovaly se obtížnější prvky zejména s využitím molitanové jámy a velké trampolíny. Některé nové prvky už jsme měli šanci vyzkoušet na závodech v teamgymu a povedly se Laughing

Nyní všechny družstva pilně nacvičují závodní sestavy a vystoupení. Čeká nás opravdu nabitý měsíc. Příští týden Republikové finále ve sportovní gymnastice, 20.5. Májové slavnosti a poslední květnový víkend pořádáme Dobříšský pohár v teamgymu.

Máte se na co těšit!

Účastníme se akce Dobří(š) v pohybu!

KDY? 8.9.2018. v čase 10.00 – 12.00 hodin
KDE? Tělocvična I.ZŠ Dobříš, Komenského nám. 35 - gymnastický sál
CO? Představení oddílu Gymnastiky Dobříš. Ukázka sestav závodního družstva. V rámci této akce proběhne nábor dívek ve věku 7 – 15 let do rekreační skupiny.

Máte doma šikovnou dívku, která chtěla vždycky začít s gymnastikou? Přijďte se podívat a vyzkoušet si cvičení na nářadí. 

Budeme se na vás těšit 

 

U nás se pořád něco děje J

V pátek 11.11. jsme uspořádali seminář s fyzioterapeutkou paní Stiborovou. Jednalo se o hlubokém stabilizačním systému. Děti i jejich rodiče měli možnost si vyzkoušet základní cviky na posílení posturálního systému. O seminář byl velký zájem, zúčastnilo se přes 60 dětí a rodičů, což nás samozřejmě těší a budeme se snažit na toto navázat dalšími hodinami.