O velikonočních prázdninách jsme uspořádali soustředění v nedalekém Jojogymu v Dobřichovicích. Od září je zde otevřená druhá tréninková hala zaměřená na teamgym. Druhá hala je vybavená 12 metrovým trampolínovým pásem, kobercem 12 x 12 metrů, stěnou zrcadel a kompletním přeskokem.

Trénink byl rozdělený na dopolední a odpolední blok. Jednu část jsme věnovali vždy teamgymu a druhou část jsme byli ve druhé hale se specializací na gymnastický čtyřboj, kde je i molitanová jáma. Na špičkovém nářadí se holky nebály a krásně se naučily nové prvky. Nejmenší již zkoušely salta a přemety do jámy, větším se nejvíce líbil trampolínový pás.

Připravovali jsme vystoupení na Májové slavnosti a holky vylepšovaly své závodní sestavy na Krajské přebory, které jsou již tuto sobotu - jste srdečně zváni 14.4. od 9 hod. tělocvična 2. ZŠ Dobříš.