Sedm dívek v sobotu 21.1. se zúčastnilo závodu Team Gym v týmech v Dobřichovicích. Na přeskoku zacvičila děvčata bez vážné chyby. V prvních dvou společných řadách předvedla přemety vpřed přes stůl, v druhé řadě 1x skrčku, 2x rondát, 3x přemet s obratem o 180 st. Třetí řada bez přeskokového nářadí, 2x salto schylmo, 3x salto prohnutě, 1x salto prohnutě s obratem o 360 st. I přes menší obtížnost dostaly známku 11,10 bodů.  V akrobacii bez chyby předvedla společnou řadu přemet vpřed, přemety stranou, druhá řada vzad, 2x rondát flik, 2x rondát salto skrčmo vzad, 2x rondát flik salto skrčmo vzad také bez pádu. Naše umístění rozhodla třetí řada smíšená, 1x přemet vpřed hvězda rondát, 3x přemet vpřed rondát flik, zde nejmladší členka týmu  předvedla pouze rondát, 1x salto přemet vpřed hvězda, 1x salto vpřed rondát salto vzad. V této řadě se počítala obtížnost pouze z 5 závodnic a srážka 3 body nás odsunula z dobře rozjetého závodu na 4 místo.  ( 9,15 bodů)

Členky týmu: Terezie Guttenbergová, Sofie Laštovková, Kateřina Tománková, Barbora Hrdličková, Sabina Mandová, Markéta Baudisová, Hana Hošková. Trenéři: Holcová, Tománková. Rozhodčí: Holcová, Hošková. Závod se konal bez obecenstva, rodiče mohli sledovat výkony na Facebooku on line.