Týnecké tandemy byly poslední závodem naší nabité a úspěšné gymnastické sezóny v tomto školním roce. 21. ročníku se v sobotu 15.6. zúčastnilo 200 závodnic a závodníků z 11 měst ČR. Jedná se o netradiční soutěž pro páry všech věkových kategorií. Pro větší jsou disciplínami prostná a kladina/kruhy, menší tohle náčiní vymění za jednodušší lavičku. Tradiční závod na zakončení sezóny je především o přesnosti cviků, souhře páru a radosti z pohybu .

Naše nejúspěšnější dvojice v Zlatých tandemech dospělý a dítě: Barbora Lišková s mamkou- 1 místo,
Aneta Pecková s bratrancem – 3. místo., Dorostenky Hana Hošková , Karolína Plasová- 2.místo.
Mladší žákyně Scarlet Gallego Slezáková, Eliška Strnadová 3. místo.

Ostatní výsledky našich tandemů najdete na stránkách GD. Všechny tandemy si užily plno zábavy.

Přejeme všem dětem a mládeži slunečné prázdniny s novými kamarády, plno zážitků společně s rodiči na jejich zasloužených dovolených. O prázdninách pořádáme 2 příměstské tábory s gymnastikou a jinými sporty, na své si přijdou i umělci. Soustředění pro závodní složky. A v září Vás rádi přivítáme  v našem klubu. Chystáme pro Vás kurzy od přípravky až po dospělé a Fit senior. Určitě se zájemci můžete zapojit do nového kurzu akrobatické gymnastiky. Bližší informace k jednotlivým chystaným kurzům najdete během prázdnin na našich stránkách.

Tým Gymnastiky Dobříš, z.s.